Akce v Kmotře

Jarní 20% sleva / Spring 20% take-away discount

24. 03. 2021

Jarní slevová akce / Spring take-away offer :

 20% sleva na celé menu při osobním vyzvednutí u našeho okénka 

20% discount on the whole menu

nebo :   Kupte dvě hlavní jídla a dostanete  italské Chardonnay za 50Kč

or: Buy two main dishes and get italian Chardonnay for 50 CZK !

Děkujeme za vaši návštěvu!!

Thank you for your orders!!

 

 
Třebaňské oleje V PRESU na podzimních salátech

05. 10. 2020

Rodinná firma Třebaňské oleje vyrábí oleje značky v PRESU.  Jsou  to vynikající  za studena lisované oleje výhradně z českých farem. Nabízíme vám tyto oleje na podzimních variacích salátů !

Salát s restovanou dýní,  parmskou šunkou a olejem z ostropestrce a  dále carpaccio z řepy s ricottovým krémem  a olejem z hořčice.

Přijďte ochutnat a posílit vaši imunitu !!


Sušené ovoce George and Stephen

06. 08. 2020

U nás na kavárně si  můžete koupit skvělé sušené ovoce z Vietnamu. Mango, jahody a ananas.

Spolupracujeme s našimi kamarády a dovezli jsme vyjimečně kvalitní, pomalu sušené ovoce, které si zachovává vůni, barvu a chuť čerstvého ovoce. Je to výborná svačina pro děti, pro sportovce nebo i do kanceláře. VYZKOUŠEJTE !!

Více na WWW.MRVIETNAM.CZ

 


Více fotografií

Pragerova přírodní jablečná limonáda !!

06. 12. 2019

Vyzkoušeli jsme něco nového!

Limonádu pro hipstery. Je to moc hezká lahvička,  vyrábí ji malá česká firma z českých jablek. Neobsahuje žádné konzervanty ani přidaný cukr.

Máme tři příchutě:  Jablko, šípek a maté

Vyzkoušejte !!


zdravé stravování v pizzerii

11. 04. 2016

U nás se můžete stravovat zdravě a podle nových trendů!! Zkuste pizzu z bezlepkového korpusu nebo pizzu z korpusu, který obsahuje šmakouna.  Šmakouna- český výrobek z vaječných bílků, který je momentálně hitem všech fitness jídelníčků, protože obsahuje spoustu bílkovin a žádný tuk - si můžete přidat i do různých salátů!!

Také si můžete dát celozrnné těstoviny s  rajčátky  a bufallou a zapít to  čerstvou limonádou nebo fresh juicem.!!

dobrou chuť :)

 


Kmotra podporuje halové mistrovství v plážovém volejbale mužů

27. 03. 2015

Přijďte se podívat na halové mistrovství v plážovém volejbale mužů. Kmotra pro hráče připravuje obědy, tak doufáme, že se bude všem dobře hrát!


Soutěž o 5 obědů z KMOTRY na rádiu KISS

05. 02. 2015

Na rádiu KISS 98,1 probíhá soutěž  Tajemný Hlas.  Pocelý únor  múžete s kolegy soutěžit a vyhrát 5 obědů z Kmotry, které vám následující den v poledne přivezou milé Kiss patrolky až k vám do kanceláře.  Držíme palce v soutěži!!


I letos se koná druhý ročník benefičního večera za účasti naší beachvolejbalové špičky.

01. 11. 2013

Tentokrát jde výtěžek akce na konto společností Anabell a Modré dveře zabývajících se pomocí lidem s poruchami příjmu potravy.

Připravili jsme pro vás bohatý program a také speciální nabídku pokrmů i nápojů. Možná přijde i televize. Moderátor večera Saša Mráz !

Podrobnosti na plakátku!!!!Vernisáž

28. 02. 2013

V pátek 22.2.2013 problěhla vernisáž výstavy ak. malíře Františka Flašara. Autor vystavuje volnou a užitou grafiku. Výstava u nás potrvá několik měsíců a je prodejní. Bližší informace a ceny obrazů Vám rádi poskytneme. Přijďte se podívat, vystavená díla jsou velmi krásná!


20. narozeniny Kmotry

11. 02. 2013

Zveme vás na týden narozeninových akcí v Kmotře. Slevy na kdeco, karibské rumy, večírek s převleky a hudbou... Od 23.2. do 2.3. Více v pozvánce.


Rozvážka

14. 12. 2012

Vážení hosté!

Zahájili jsme rozvážkovou službu ve spolupráci se společností Modrý Anděl. Konečně si můžete naše pokrmy objednat i domů nebo do kanceláře. Jídlo vám přivezou profesionální řidiči. Objednat si můžete prostřednictvím webové stránky www.rozvozjidla.cz nebo na telefonním čísle 605 600 500. Případně můžete kontaktovat přímo Kmotru. Minimální výše objednávky je 300 Kč. Cenu dopravy stanoví Modrý Anděl dle vaší adresy. Doufáme, že vše bude fungovat a že budete spokojeni.

Vaše Kmotra


ISIC - sleva pro studenty

04. 12. 2012

ISIC - sleva pro studenty! 2+1 pizza zdarma!

Blíží se naše dvacáté narozeniny a tak bychom rádi  pozvali do Kmotry také dnešní generaci studentů!

Proto jsme připravili slevy pro držitele karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE.

Hosté, kteří při objednání předloží obsluze platnou kartu, mohou využít některou z následujících slev:

1. Ke dvěma zakoupeným pizzám si můžete dát jednu z vybraných druhů ZDARMA! ( Margherita, Fungi, Al formaggi, Vesuvio, Capricciosa) Platí mezi 11 -17hod.

2. Nebo během celého dne můžete mít slevu 10% na kteroukoli pizzu.

3. K vaší pizze chutnejte vybraná italská vína z rodinného vinařství se slevou 15%.


Charitativní turnaj na podporu hospice sv. Václava - fotky

04. 12. 2012

V sobotu 1.12. úspěšně proběhla dražba hráčů ve prospěch hospice sv. Václava. Bylo vybráno více než 55 000Kč. Fotky z akce naleznete na odkazu :

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151116192006986.436446.111422396985&type=1

Za tyto fotky vděčíme Evičce Fryšarové.

Za vynikající nápad patří velký dík Martinovi "Mártymu" Tichému.

Skvělou moderátorskou práci, bez které by se nikdy nevybralo tolik peněz, odvedl nenapodobitelný šotek Saša Mráz.

Těšíme se za rok!

Vaše Kmotra


Desátý oběd zdarma!

19. 11. 2012

Pro naše věrné zákazníky jsme připravili novinku. Pokud si u nás dáte devět obědů z polední nabídky, dostanete desátý zadarmo. Požádejte obsluhu o vaši permanentku.:-)


Charitativní turnaj na podporu hospice sv. Václava

29. 10. 2012

Benefiční  turnaj na podporu hospice knížete Václava v plážovém volejbale za účasti olympioniků.

   V sobotu 1.12.2012 od 18. hodin proběhne v naší restauraci unikátní akce. Jedná se o dražbu vrcholových hráčů a hráček z české špičky, se kterými si můžete zahrát v neděli turnaj!!!.

 Olympionici Přemek Kubala, Hanka Klapalová, reprezentantky ČR Eliška Gálová, Bára Hermanová. Dále naši kluci, které podporujeme -  mistři republiky Jan Dumek a Martin Tichý, reprezentant Bobb Kufa a Honza Hadrava a další.

Akce začne po 18. hodině  dražbou dresů z vrcholných světových akcí, následovat bude dražba samotných hráčů a hráček na nedělní mixový turnaj v areálu Beachklubu Praha Pankrác. Moderovat bude Saša Mráz. Turnaj je otevřený i pro volně příchozí mixové dvojice, ale je nutná registrace v sobotu při akci. Přijďte si dát něco dobrého z našich specialit, pobavit se a při tom podpořit dobrou věc.

Kmotra vás zve i na skromné občerstvení podávané v neděli účastníkům turnaje v rámci startovného. Naším partnerem pro tuto akci je Šmakoun (www.smakoun.eu) český patentovaný bílkovinný produkt vhodný pro speciální výživu, který budete moci ochutnat ve formě salátu, pizzy či speciálních těstovin.

Veškerý výnos z celé akce bude věnován hospicu knížete Václava.

 

 Děkujeme za vaši podporu, věříme, že si to užijete a těšíme se na Vás!!


Více fotografií

Vyzkoušejte Šmakoun - čistou bílkovinu

16. 10. 2012

Kmotra jako jediná pizzerie v Praze nabízí pokrmy s obsahem bílkovinného produktu Šmakoun (www.smakoun.eu). Je to v ČR patentovaný a vyráběný produkt zdravé výživy. Pokrmům dodává 100% živočišnou bílkovinu bez tuků a cukrů, získanou z vaječných bílků. Pizza připravená z těsta obsahujícího 30% Šmakouna se tak stává významně výživově hodnotnějším a současně dietnějším pokrmem. Můžete si objednat na pizzu jakékoli složení ingrediencí podle své fantazie. Dále nabízíme také saláty se Šmakounem.

Šmakouna zařadili do svěho jídelníčku již spousty amatérských a profesionálních sportovců včetně olympionika, badmintonisty Petra Koukala.


Kmotra a Beachklub Pankrác

15. 10. 2012

 Již třetím rokem spolupracujeme s Beachklubem Pankrác. Je to jeden z prvních beachvolejbalových klubů, kde trénuje mnoho našich nejlepších hráčů ale i spousta dětí a amatérů. 

Kmotra dodává občas občerstvení na turnaje, zajišťujeme catering pro větší akce (firemní turnaje, párty a oslavy) pořádané přímo na kurtech. V našich prostorách pořádáme pro Beachklub např. vyhlášení výsledků a afterparty po turnajích.

Již druhou sezónu sponzorujeme dva úspěšné profesionální mužské páry.

Tichý, Dumek (mistři ČR 2011)

Kufa, Hadrava (9. pár v Evropě v sezoně 2012) 

Během letní sezony se u nás hráči stravují, takže je tu můžete potkat.:-)

17.11.2012 KMOTRA OPEN !!!!!

Další ročník již tradičního turnaje pro veřejnost. Je to turnaj smíšených dvojic určený pro mírně pokročilé hráče. Přihlásit se může úplně každý. Hraje se o poukázky na konzumaci v Kmotře a o naše jedinečné kmotrácké misky na těstoviny. Registrace viz www.beachklub.cz.


Vánoční večírky v Kmotře

14. 10. 2012

Pomalu se nám blíží sezona vánočních večírků. Od té doby co máme salonek, jsme na vaše večírky připraveni. Prostor se hodí pro společnost cca 20 až 35 osob. V salonku můžete jíst, pít, tančit, hrát na hudební nástroje, bubnovat, promítat si, připravovat si vlastní pizzu, degustovat víno...

Nezapomeňte včas zavolat a domluvit podrobnosti osobně s našimi vedoucími.

Těšíme se na vás!


Blíží se 20.narozeniny Kmotry

13. 10. 2012

Je to neuvěřitelné, ale v únoru 2013 to bude 20 let, co je na světě Kmotra! A to se musí oslavit. Je jasné, že zatím ještě nemáme úplně přesnou představu jak a kdy si tohle významné výročí připomeneme, ale včas Vás budeme v této rubrice informovat.


Kmotra a charita

12. 10. 2012

V létě jsme byli přizváni ke spolupráci na charitativní akci na podporu výzkumu léčby Svalové Míšní Atrofie. Jedná se o dodnes nevyléčitelnou chorobu, která postihuje svalový apatrát novorozenců a dětí. Výtěžek z fotbalového maratonu byl věnován organizaci Just giving (www.justgiving.com). Kmotra zařizovala občerstvení pro všechny hráče a návštevníky.


Novinky a speciality v našem menu

24. 01. 2012

MEDAILONKY Z HOVĚZÍHO MASA (200G)

A) NA HŘÍBKÁCH, GRATINOVANÉ BRAMBORY   199,-
B) S KOZÍM SÝREM A OLIVAMI, PIZZA CHLÉB   199,-
C) S PEPŘOVOU OMÁČKOU,DOMÁCÍ AMERICKÉ BRAMBORY   199,-

 

 

TATARSKÝ BIFTEK (200G), TOPINKY

 

189,-

  ČERSTVÉ TĚSTOVINY S SEBOU - 1 PORCE ŠPAGET(porce čerstvých syrových domácích špaget)   40,-
  BRUSCHETA S MOZZARELLOU BUFALLOU A BAZALKOU(Bufalla - mozzarella z bůvolího mléka)   75,-
  OKURKOVÝ SALÁT S KOPROVÝM DRESINKEM A SEZAMEM   45,-
  DOMÁCÍ TAGLIATELLE S HOVĚZÍM MASEM A LILKEM   140,-
 

 

   
  PIZZA BUFALLA (tomato, mozzarella z buvolího mléka, čerstvá bazalka)   149,-
  PIZZA CALZONE (Kapsa plněná ricottou a pikantním salámem, přelitá tomatovou omáčkou)   139,-
  PIZZA LA CREMA S BROKOLICÍ (mozzarella, šunka, smetana, brokolice, parmazán)   155,-
 

CHEESECAKE

  40,-

NÁPOJE:

  HORKÉ MOJITO   99,-
  HOT AMARETTO COCTAIL (Amaretto, Banánový likér, horké šlehané mléko)   89,-
  HORKÁ ČOKOLÁDA LAVITA (hustá italská čokoláda se šlehačko)   36,-
  ČERSTVÝ JABLEČNÝ MOŠT 0,2 l 36 ,-
  OCHUCENÉ PIVO - STAROPRAMEN LEMON 0,5 l 30,-
  NEALKO PIVO – ŠVESTKOVÉ, BERNARD 0,33 l 35,-
  NEALKO PIVO – VIŠŇOVÉ, BERNARD 0,33 l 35,-
  LIMONCELLO (typický italský citronový likér) 4 cl 49,-
  HRUŠKOVICE ŽUFÁNEK 4 cl 40,-
  VODKA LIME- RUSKÝ STANDARD   50,-

Výstava mexických zrcadel

16. 11. 2010

Připravujeme čerstvé domácí těstoviny!

08. 05. 2009

0d května 2009 jsme přešli na výrobu vlastních domácích těstovin, které vyrábíme z mouky dovážené z Itálie a vajec. Získali jsme tak prvotřídní a vždy čerstvé suroviny pro přípravuv všech pokrmů z těstovin, které obsahuje náš jídelní lístek.
Přijďte ochutnat a posoudit, zda poznáte změnu.


Dárkové kupony

27. 11. 2008

Novinka! Vhodný dárek pro věrné příznivce Kmotry!
Můžete zakoupit Dárkový kupon v hodnotě 200 nebo 500 Kč.


Vinný lístek

22. 11. 2008

Od června 2009 najdete v našem vinném lístku další skvělá vína z Moravy. např. Šampion Mezinárodní výstavy Terra vina Izrael 2009, Pálava, výběr z bobulí, vinařství Vinselekt Michlovský

Pizzeria Kmotra Denně 11-24 hodin. Copyright © 2012 Pizzeria Kmotra.
V Jirchářích 12 Rezervace 224 934 100 Všechna práva vyhrazena.
Praha 1 probus@kmotra.cz Powered by Picabo WebAdmin 2010.
     
     
Provozovatel: Probus spol. s.r.o. V Jirchářích 1285/12, Nové Město
    110 00 Praha 1
IČ: 45803307  
DIČ: CZ45803307  


Souhlas se zpracováním osobních údajů | Ochrana osobních údajů